10 moodust, kuidas PowerPointi abiga oma esinemist kihva keerata

Kunagi kirjutasin ma siin ühes sissekandes, kuidas PowerPointiga esinemist kihva keerata. Ja olgem ausad, PowerPoint loob esinemise ära rikkumiseks ju ka kõik eeldused.

Kummaline on siinkohal asjaolu, et väga paljud esinejad teavad väga täpselt, mis neil teiste inimeste esitluste juures ei meeldi – nad kiruvad ja vannuvad kõiki neid vigu mida tehakse – aga ise esinema tulles teevad täpselt kõike sedasama.

Nii ehk naa, all olevast videos saad teada, millised on minu kogemustele tuginedes 10 peamist viga, mida PowerPointi kasutades tehakse. Võta seda kui õppetundi teemal “Kui ma oma esinemist ära tahaksin rikkuda, siis mida ma selleks tegema pean?”

Ole hea ja anna all olevas kommentaariumis märku, milliseid toredaid apsakaid sina esitluste juures tähele oled pannud!

Janek

Janek Tuttar on kodulehe AvalikEsinemine.net autor ja omanik. Lisaks sellele on ta ka Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor avaliku esinemise ja suulise eneseväljenduse ainete lektor.

Lisaks siin kirjutamisele kirjutab ta aeg-ajalt ka Äripäevale ja portaalile sekretar.ee kõigest sellest, kuidas iseendaga erinevates avaliku esinemise situatsioonides toime tulla.

Sarnasel teemal veel

Kõige olulisemad esinemise põhitõed, mida teadma pead

AVALIKU ESINEMISE TASUTA VIDEOKURSUS

Saadan Sulle seitse videot, mis sisaldavad erinevaid tehnikaid selle kohta, kuidas laval särada ja oma sõnum edukalt edasi anda
NB! Hoian Sinu andmed 100% kaitstuna. Ka minule ei meeldi spämm!
SAADA VIDEOD
close-link