Powerpointi kasutamine

Elu võimalikkusest peale PowerPointiga tapmist

Sarnaselt grafoprojektorile on ka PowerPoint masin, mis osavates kätes teeb kõik selleks, et kuulajaid ära tappa. Mõned esinejad teevad seda tahtmatult või oskamatusest, teised aga ükskõiksusest oma publiku vastu. Nii ehk naa, kuulajate seisukohalt see eriti hea mõte ei ole.

Mõned peamised vead, mida PowerPointi kasutades tehakse, on välja toodud ka all olevas videoklipis. Kui inglise keelest arusaamine sulle probleemiks ei ole, siis usutavasti tunned nii mõnegi esinemise siit ära. Ehk ka iseenda!

Sellest, mismoodi taolisi vigu vältida ja  kuidas PowerPointi abil oma esinemise mõjukust suurendada, räägin ma muude põnevate teemade seas ka 15.veebruaril toimuval koolitusel “Kuidas saada paremaks esinejaks”.

Kuivõrd osalejate arv koolitusel on limiteeritud, siis registreerumisel kehtib põhimõte “kui esimeste hulgas registrerun, siis sel korral ka osalen”. Seda, millist kasu sina sellest saada võiksid ja mida eelnevad koolitusel käinud asjast arvavad, võid lugeda SIIT.

Sarnasel teemal postitused

Onu Jossif ja kehakeel

Vaata ja imesta, kuidas on võimalik kehakeelt mitte kasutades oma sõnumile hoopis uimasemat ja ütlemata raskesti jälgitavat tooni anda. Võrdluseks soovitan nüüd vaadata klippi “Onu

Loe edasi »

Kes on Janek Tuttar?

Janek Tuttar on kodulehe AvalikEsinemine.net autor ja omanik. Lisaks sellele on ta ka Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor avaliku esinemise ja suulise eneseväljenduse ainete lektor. 

Siin lehel kirjutab ta kõigest sellest, kuidas iseendaga erinevates avaliku esinemise situatsioonides toime tulla.

  • +372 5623 0397
  • info@avalikesinemine.net

Jaga postitust

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JanekReigo Recent comment authors
  Telli e-mailile  
newest oldest most voted
Notify of
Janek
Guest
Janek

Prezi on tore küll, aga tal on üks suur häda: kui sellega toimetada, siis sealsed viled ja kõllid võivad veel rohkem publikule tüütuks muutuda kui PowerPoint. Samas- ta on hea vahend selleks, et teinekord värskust saali tuua. Eriti hästi saab seda mingi loo rääkimisel kasutada- aga jällegi, tuleb vaadata, et nende trikkidega seal hulluks asi ei läheks.
Siinsamas kodulehe esilehel on videoklipp nimega “E-kursuse demo”- see on ka Prezi abil tehtud! 8)

Reigo
Guest
Reigo

Üks huvitav alternatiiv powerpointile on http://www.prezi.com – soovitan vaadata ja testida.

Powerpoindist saab lihtsalt teha videokokkuvõtte – hilisem presentatsiooni videokujul jagamine on osalejatele palju huvitavam ja atraktiivsem kui tavalise.ppt faili saatmine.

http://videoturundus.ee/kuidas-teha-powerpointist-video/