fbpx

Tasuta avaliku esinemise videokursus


SAA OLULISELT PAREMAKS KUI NEED, KES SIND LAVAL OLLES TÜÜDANUD ON

Saadan Sulle 7 esinemisega seotud õppetundi, mida iga esineja teadma peaks

Popupi vorm

Hoian Sinu andmed 100% kaitstuna. Ka minule ei meeldi spämm! Meie privaatsuspoliitika

Avaliku esinemise esmaabi koolitus- vol.2

Minu käest on aegajalt ikka küsitud, et millised on need peamised võtted või nipid, mille abil oleks võimalik head esinemist teha. Ja siis on mõned inimesed veel öelnud, et “Mina kardan esinemist kohe nii palju, et minust ei saa küll mitte kunagi head esinejat!”

Noh, olgem ausad- see on ikka täielik jama. Esinemise, nagu iga teisegi eluvaldkonna juures, on olemas hulk peamisi reegleid, mida järgides on võimalik üsna kenasti hakkama saada. Sinu asi on ainult need endale selgeks teha.

Lisaks on mulle veel ka korduvalt mainitud: “Ehh, läheks küll hea meelega esinemiskoolitusele, aga näed- tavaliselt on nad liiga kallid.” Või siis: “Koolitused on alati tööpäevadel ja töö ajast, ülemus ei lase mind eluilmaski minema”.

Võimalik lahendus

Võtsin kõike eelpooltoodut arvesse ja otsustasin, et teen aeg-ajalt mõnel vabal õhtupoolikul nö avaliku esinemise kiirkoolituse. Seal annan ma sulle lühidalt ja konkreetselt edasi kõige peamise, mida vajad hea esinemise tegemiseks.

Ja mis sinu jaoks ilmselt veel ka eriti oluline- koolitus ei ole kallis. Selle üle kolme tunni kestva koolituse eest pead sa osavõtutasuna välja käima ainult 19,99EUR-i, mis katab peamiselt klassiruumi ja tehnika rendi.

Teen selle pakkumise ainult siin blogis. Mujal ma seda välja ei kuuluta. Seega- ainult need blogikülastajad, kes asjast huvituda võiksid, saavad selle pakkumise. Võid vabalt selle pakkumise ka oma sõpradele edastada ja neid kaasa kutsuda- seltsis on ju segasem, eks?

Mida sa siis koolitusel osalemiseks tegema pead?

Ei midagi keerulist. Anna mulle selle kontakti lehel märku, et oled sellest huvitatud. Kui kriitiline hulk osalisi (vähemalt 6 inimest) on koos, siis orgraniseerin ruumi ja  saadan sulle peatselt arve, mille palun tasuda enne koolituse algust. Ja kui see on tehtud, siis oledki koolitusel osalejate nimekirjas.

Koolituse sisu

Koolitusel käsitlen alljärgnevaid põnevaid teemasid, mis sind esinemiseks ettevalmistumisel kindlasti aitavad:

  • Esinejate poolt tehtavate peamiste vigade väljaselgitamine ja analüüsimine. Samuti selgitan sulle, kuidas taolisi vigu omaenda esinemises vältida
  • Esinemiseks ettevalmistamine. Vaatleme koos, mida tuleks enne esinemist silmas pidada, millele erilist tähelepani osutada ning mis kõige tähtsam- kuidas iseennast vaimselt ette valmistada.
  • Tähelepanu äratamine. Olgem ausad- ei ole ju mõtet oma kõnega hakata kui sa kuulajate tähelepanugi saavutanud ei ole. Räägime, milliste võtetega võiks oma esinemist õigupoolest siis alustada.
  • Esinemishirm – Arutleme selle üle, millised on esinemishirmu peamised põhjused ja mida nendega siis peale võiks hakata.

Koolituse raames teeme ka vähemalt 2-3 toredat harjutust, mis sulle seda kõike paremini kinnistada aitab.

Koolituse toimumise aeg: kokkuleppel

Koolituse toimumise paik: Tallinn. Täpne koht sõltub koolituse ajast

Osavõtutasu: 19,99EUR-i (inimese kohta)

Janek Tuttar
Janek Tuttar

Janek Tuttar on kodulehe AvalikEsinemine.net autor ja omanik. Samuti on ta ka Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor avaliku esinemise ja suulise eneseväljenduse ainete lektor.

Siin lehel kirjutab ta eelkõige sellest, kuidas iseendaga erinevates avaliku esinemise situatsioonides toime tulla.

Artikleid: 146

Inspireeriv ja julgustav avaliku esinemise koolitus igasuguse esinemiskogemusega inimesele

Ainult eraldi tellitava sisekoolitusena